Szkoła Podstawowa nr 27 w Toruniu

gen. Elżbieta Zawacka
rys.Kinga Gutmańska
klasa III

--> AKTUALNOŚCI --> NA BIEŻĄCO

DATA

TEMAT

TREŚĆ

26.01.2018r.

Konkurs

Konkurs "Dzieje Torunia" - etap szkolny - odbędzie się 26 stycznia 2018 r.

21.01.2018r.

Niedziela w teatrze

Teatr im. Wilama Horzycy w Toruniu
„Niedziela w Teatrze” – wspólne śniadanie i Bajkodanie
Nasz Teatr chce być miejscem otwartym, w którym są Państwo mile widziani nie tylko na spektaklach. W niedzielę, 21 stycznia, zapraszamy wszystkich, którzy chcą zjeść pyszne śniadanie przygotowane przez Kawiarnię Wejściówka oraz miło spędzić czas w rodzinnym gronie lub też poznać nowe osoby. Spotkajmy się, porozmawiajmy, zadbajmy o chwilę relaksu. Dla rodzin przygotowaliśmy dodatkową ofertę. Wszystkie dzieci zapraszamy na Bajkodanie, czyli twórcze spotkanie z najpiękniejszymi bajkami i baśniami z całego świata.
21 stycznia (niedziela) 2018 r.
godz. 11.00
Foyer II piętra
Wstęp: bilety można kupić w Biurze Obsługi Widzów w cenie 15 zł/jedna osoba. Proponujemy także bilety rodzinne (rodzice/opiekunowie + dziecko*): 30 zł. W przypadku większej ilości dzieci cena wzrasta o 5 zł/jedno dziecko*. W cenę wliczone jest śniadanie**.
*Dziecko do 10 roku życia
** Ilość porcji ograniczona

22.01.2018r.

HALOWE ZAWODY LEKKOATLETYCZNE

22 stycznia w Arena Toruń odbędą się halowe zawody lekkoatletyczne szkół podstawowych – finał miejski. Wszystkim zawodnikom, którzy będą reprezentowali naszą szkołę życzymy powodzenia i trzymamy za Was kciuki.

25.01.2018r.

TENIS STOŁOWY

25 stycznia w Klubie Elektryk odbędą się Mistrzostwa Torunia Szkół Podstawowych w tenisie stołowym. Nasza szkoła zgłosiła do zawodów dwie drużyny, jedną w kategorii dziewcząt a drugą w kategorii chłopców. Trzymamy za Was kciuki i życzymy powodzenia.

22.01.2018r.

Makulatura

Kolejna zbiórka makulatury odbędzie się 22 stycznia 2018 (poniedziałek).

cały rok szkolny

Baterie

Przypominamy, że przez cały rok szkolny zbieramy zużyte baterie. Pojemnik znajduje się przy schodach na parterze.

cały rok szkolny

Baterie

Jeżeli chcesz pisać realacje z wydarzeń i wycieczek szkolnych, przeprowadzać wywiady z nauczycielami i uczniami naszej szkoły albo tworzyć fotorelacje - przyjdź na spotkanie organizacyjne. Spotykamy się w każdy piątek na przerwie śniadaniowej w sali gimnastycznej.
Zapraszam wszystkich chętnych!
Honorata Herman-Meler